Customer Service gyakornok (francia és angol) - diákmunka

Bruttó 2 000 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A Danfoss egy szebb jövő építéséért a holnap világát működtető technológiákat tervez. Energiahatékony technológiáink lehetővé teszik „okos” közösségek és iparágak számára, hogy egészségesebb és kényelmesebb klímát teremtsenek épületeinkben és otthonainkban, és hogy több élelmiszert állítsanak elő, kevesebb pazarlás mellett.

Főbb feladatok, munkák:

  • Customer Service csapat támogatása
  • Adminisztratív feladatok
  • Saját rendszer kezelése
  • Backend feladatok ellátása
MUNKAIDŐ
H-P között, heti minimum 20-25 óra vállalásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony igazolás
  • Magabiztos, legalább középfokú francia és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Heti min. 25 óra munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség, találékonyság
  • Megbízható, barátságos személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Magasabb óraszám vállalása

Amit kínálunk:

Br. 2000 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

A jelentkezés gombra kattintást követően kérlek csatold önéletrajtod!