Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Customer Quality Engineer

Kihívások, amik Rád várnak:

  • Képviseli a vállalatot a vevők előtt
  • Biztosítja a vevői igényeknek való megfelelést, kezeli a felmerülő vevői reklamációkat
  • Megszervezi és nyomonköveti a vevői auditokat
  • Előkészíti és lebonyolítja a folyamatauditokat
  • 8D riportok készítése
  • Termék jóváhagyások kezelése / támogatása; PPAP dokumentációjának elkészítése,
  • Teljesítmény mutatók nyomon követése, szükség esetén javító intézkedések kezdeményezése

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Egyetemi végzettséggel rendelkezel (preferáltan gépészmérnök és/vagy minőségbiztosítási mérnök)
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalatod van előnyt jelent,
  • Tárgyalóképes szinten beszélsz angolul
  • Gyorsan reagálsz a felmerülő problémákra
  • Jó szervezőképességgel, tárgyalóképességgel és minőségi szemléletmóddal rendelkezel
  • Proaktív, terhelhető és precíz vagy
  • A munkakörre agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha Rád esik a választásunk:

  • egy családias hangulatú, fiatalos szemléletű, nemzetközi csapat tagja leszel,
  • változatos feladatokkal és folyamatos kihívásokkal találkozhatsz,
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Felsőzsolca

Ha a fenti munkakör elnyerte tetszésedet, küldd el az önéletrajzod és motivációs leveled a pozíció megjelölésével.