LeasePlan Hungária ZRt.

A LeasePlan a világ egyik vezető flottakezelő szolgáltatója, amely 1,9 millió autóval rendelkezik 32 országban, 5 földrészen. Több, mint 50 éves nemzetközi tapasztalatunknak köszönhetően nagyvállalatok, kis- és középvállalkozások megbízható partnerei vagyunk.

Csatlakozz hozzánk

Customer Care specialista (Ügyfélszolgálati munkatárs)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ügyfélmenedzser támogatása, a portfólióba tartozó saját ügyfelekkel történő aktív kapcsolattartás operatív kérdésekben, panaszkezelés;
  • Árajánlatok és újrakalkulációk feldolgozása a partnerek számára;
  • Számlákkal kapcsolatos kérdések megválaszolása;
  • Flotta kimutatások előkészítése ügyfél számára;
  • Bejövő- és kimenő ügyfélhívások kezelése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2-3 év ügyfélkapcsolattartásban szerzett tapasztalat;
  • Minimum középiskolai végzettség megléte;
  • Társalgási angol nyelvtudás (írott és beszélt);
  • Ügyfélközpontú hozzáállás;
  • Megoldás orientált szemlélet;
  • Kiemelkedő kooperációs és kiváló kommunikációs készség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Jó munkabírás és szervezőkészség.

Amit kínálunk:

  • Összetartó, vidám, emberközpontú közösség;
  • Modern, zöld irodai környezet;
  • Cafeteria, gyülmölcsnap, ingyen kávé;
  • Stabil, nemzetközi háttér;
  • Belső karrierlehetőségek.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1113 Budapest

Amennyiben szimpatikusnak találod a lehetőséget, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva!