Lila Bringa Kft.

Cukrászvezető

Hirdetés szövege:

    Vállalkozásunk 7 éve működik a piacon, folyamatosan bővülő és fejlődő fagylaltozó egységeinkkel országszerte. Keressük csapatunkba azonnali munkakezdéssel azt a munkatársat, aki segít a termelés napi feladatainak gördülékenyebbé tételében.

    FŐBB FELADATAID:

    • Beérkező megrendelések ellátása megfelelő mennyiségű és minőségű áruval
    • Termelés vezetése és felügyelete, az ehhez kapcsolódó munkafolyamatokban való részvétel
    • Alapanyag rendelése és átvétele
    • Leltározás
    • A felmerülő problémák megoldásában való részvétel
    • Rendezett és tiszta munkakörnyezet fenntartása
    • A vonatkozó törvényi előírások betartása, gyártási dokumentáció biztosítása
    • Munkagépek állapotának rendszeres ellenőrzése

    AMIT BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA:

    • Változatos és felelősségteljes munkakör
    • Fix, hétköznapi munkaidő beosztás
    • Folyamatosan növekvő jövedelem
    • Megbecsülés, hosszútávú stabil munkalehetőség
    • Tanulási, fejlődési lehetőség

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSUNK:

    • Van hasonló területen szerzett minimum 3 év vezetői tapasztalatod
    • Cukrász végzettséggel rendelkezel
    • Képes vagy az önálló munkavégzésre, talpraesetten oldod meg a váratlan helyzeteket
    • A HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjait ismered
    • Megbízható, stabil, rugalmas személyiség vagy
    • Szükség esetén telefonos elérhetőséget biztosítasz munkaidőn kívül és hétvégén is

    Önéletrajzodat akkor is várjuk, ha a fagylalt készítés területén nem érzed megfelelőnek tudásodat, mert a képzésedet mi biztosítjuk számodra!

    Amennyiben szívesen csatlakoznál fiatalos csapatunkhoz, bérigényed megjelölésével ellátott fényképes önéletrajzodat küldd el a Jelentkezem gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1184 Budapest