Csatlakozz hozzánk

Cukrász

pozícióba!
  • A Zila Kávéház és Étterem Dél-Pest meghatározó vendéglátóegysége, állandó vendégkörrel, 2020. márciusa óta folyamatos saját kiszállítással, a ZilaGo-val, így stabil hátteret tud biztosítani munkavállalóinak. Kávéházunk készítette 4 alkalommal Magyarország tortáját, többek között a saját fejlesztésű és gyártású Zila Tortaformában készülő Kecskeméti barackos kölestortát.

Főbb feladatok, munkák:

Meglévő csapatunkat bővítendő, XVIII. kerületi kávéházunkba cukrász kollégákat keresünk a következő posztokra:
  • masszaposzt
  • fagylaltposzt
  • díszítőposzt

Tapasztalattal rendelkező, elhivatott, szakmájára igényes kollégákat keresünk mind a masszaposztra, mind pedig a fagylaltposztra. Díszítőposztra jelentkező kollégától néhány referenciaképet is kérünk figuratortákról, díszmunkákról.

Cukrászatunk a legmodernebb gépekkel felszerelt, melyek nagyban megkönnyítik a napi munkavégzést.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ápolt megjelenés
  • terhelhetőség, erős munkabírás
  • megbízhatóság
  • alapos és pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • szakmai továbbképzéseken való részvétel

Amit kínálunk:

  • szakmailag elhivatott tulajdonosok és vezetők
  • legújabb gépekkel felszerelt műhely
  • modern technológiák megismerése
  • igényes, kulturált munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • állandó délelőttös műszak
  • 5 napos munkahét
  • bejelentett 8 órás munkaviszony
  • napi 1 étkezés biztosítása (saját melegkonyha)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1183 Budapest, Üllői út 452.

Fényképes szakmai önéletrajzát. Jelentkezem gomb megnyomásával küldheti el!
Díszítőposztra jelentkezésnél kérjük, csatoljon néhány képet saját munkáiról (figuratorták, dísztorták)!