Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
NOVOMATIC Hungária Kft.

Cukrász

Hirdetés szövege:

    Sopronban működő Gino Cukrászda felvételt hirdet CUKRÁSZ munkakörbe!

    Feltétel:

    min. 3 éves szakmai tapasztalat

    Ha úgy érzed megvannak Benned az alábbiak, akkor mi Téged te pedig minket keresel:

    Szereted a díszmunkát és a termékfejlesztést
    Kreatív vagy és egyben teherbíró

    Érzel magadban képességet kisebb csoport irányítására
    Rendelkezel némi rendszerszemléletű gondolkodásmóddal

    A munkahelyre történő bejárást bérlettel vagy útiköltség
    térítéssel támogatjuk.

    telefon: 06-30-564-1596

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9400 Sopron, Lackner Kristóf utca 33/A.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Cukrász
  • Hirdető cég: NOVOMATIC Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Sopron
  • Feladatok: Sopronban működő Gino Cukrászda felvételt hirdet CUKRÁSZ munkakörbe! Feltétel: min. 3 éves szakmai tapasztalat Ha úgy érzed megvannak Benned az alábbiak, akkor mi Téged te pedig minket keresel: Szereted a díszmunkát és a termékfejlesztést Kreatív vagy és egyben teherbíró Érzel magadban képességet kisebb csoport irányítására Rendelkezel némi rendszerszemléletű gondolkodásmóddal A munkahelyre történő bejárást bérlettel vagy útiköltség térítéssel támogatjuk. telefon: 06-30-564-1596
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-26