EZER ÍZ KFT.

Cukrász kisegítő

Hirdetés szövege:

    Szinvonalas cukrászdánkba keresünk kisegítő kollégát főállású munkakörbe Csepel központjába.

    Feladatok:

    - egyszerűbb cukrászati munkák elvégzése,

    - a munkaterület tisztán tartása, mosogatás,

    Elvárások:

    • munkához való pozitív hozzáállás,

    • megbízhatóság, önállóság

    • pontos, alapos munkavégzés

    - gyakorlat nem szükséges, könnyen betanulhatóak a feladatok

    Amit kínálunk:

    - TELJES MUNKAIDŐS MUNKAVÉGZÉS HETI 4-5 NAPBAN

    A CUKRÁSZDA HÉTVÉGÉN IS NYITVA VAN, ÍGY HÉTVÉGÉRE IS ESHET A MUNKANAPJA A KOLLÉGÁNAK.

    - Próbaidőre nettó 1000 Ft-os órabér,

    . Próbidő után egyedi megbeszélés szerint.

    - 13. havi fizetés decemberben

    - volánbusz bérlet támogatás

    - 3 hónap után jelentős kedvezmények a sütemények, torták, fagyi árából

    - légkondícionált, modern, világos cukrászüzem, új jól fölszerelt, nem kocsma vagy étterem, nem Albán pékség!

    - fiatal csapat, jó légkör, biztos munkahely.

    Jelentkezni: 06-70-391-8970

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Szakmunka
    • Cukrász, Pék
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 144.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.