Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
AVANSYS CONSULTING KFT.

Cukrász

Hirdetés szövege:

    Csepeli cukrászműhelybe fiatalos csapatába keresek cukrászt vagy cukrász ambíciókkal rendelkező kollégát hosszú távra teljes vagy részmunkaidőben. Végzettség nem szükséges.

    Téged keresünk, ha:

    - szeretsz csapatban dolgozni
    - kreatív vagy és munkádra igényes
    - proaktív és energikus személyiség vagy, bírod a napi 8-10 óra munkát
    - szeretsz tanulni, és jó a problémamegoldó képességed

    Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1212 Budapest József Attila utca

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Cukrász
  • Hirdető cég: AVANSYS CONSULTING KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Csepeli cukrászműhelybe fiatalos csapatába keresek cukrászt vagy cukrász ambíciókkal rendelkező kollégát hosszú távra teljes vagy részmunkaidőben. Végzettség nem szükséges. Téged keresünk, ha: - szeretsz csapatban dolgozni - kreatív vagy és munkádra igényes - proaktív és energikus személyiség vagy, bírod a napi 8-10 óra munkát - szeretsz tanulni, és jó a problémamegoldó képességed Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-12