Magyar Cukor Zrt.
  • A Magyar Cukor Zrt. Magyarország piacvezető cukoripari vállalata, az egyedüli, amely gyárral is rendelkezik az országban.
    Koronás Cukor termékcsaládunk tagjai a legismertebb cukortermékek a magyar háziasszonyok körében, ami egyrészről a magas termékminőségnek, másrészt a széles termékválasztéknak is köszönhető.
    Dolgozóink kiváló teljesítményéért cserébe vonzó csomagokat kínálunk, amelyek a béreken felül számos egyéb juttatást tartalmaznak.
  • Cukorrépa termesztési asszisztens (határozott idejű szerződéssel)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Kapcsolattartás a meglévő partneri körrel (cukorrépa termelők, melléktermék vevők), napi operatív ügymenet bonyolítása
      • A cukorrépa termesztéssel, melléktermék értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
      • Kampányi napi cukorrépa és melléktermék logisztika szervezése, EKÁER ügyintézés
      • Szerződések előkészítése, a területhez kapcsolódó anyagok és szolgáltatások beszerzésének indítása
      • Répatermesztéssel, melléktermékekkel kapcsolatos projektek napi ügyintézése, dokumentációja

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • MS Office felhasználói szintű ismerete
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Felsőfokú végzettség
      • Agrár végzettség
      • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes alapbér
      • 13. havi fizetés
      • Plusz egyhavi prémium egyéni teljesítmény függvényében
      • Laptop, mobiltelefon
      • Állandó, stabil munkahely
      • Magas béren kívüli juttatások
      • 24 órás csoportos balesetbiztosítás

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7400 Kaposvár, Pécsi utca 10.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    Jelentkezéskor ne felejtse el mellékelni fényképes önéletrajzát is!