CU/Lead SDM

Feladatok:

Olyan jelölteket várunk, akik a teljes mértékben felelősek lesznek ügyfelek szerződéseiért a szolgáltatás teljes folyamata során.

Feladatok:

  • Szerződések pénzügyi irányítása, forecast és számlázás felügyelete
  • Költségvetés tervezés, költségek csökkentés
  • Resource-ok kontrollja, tervezése, rendelése
  • Jó ügyfélkapcsolat  kiépítése és elégedettség fenntartása
  • Complaint és  Compliment management
  • A szolgáltatás irányítása a szerződésbe foglaltaknak megfelelően
  • Folyamatok folyamatos fejlesztése
  • A szervezeti egység vezetése mátrixban szervezetben
  • Claim management
  • Új értékesítési lehetőségek keresése
  • Komplex projektekért és megrendelésekért felel (belföldi vagy nemzetközi)

Elvárások:

  • Folyékony német és angol nyelvtudás
  • T-Systems termék ismeret (MPLS, SD-WAN technológia ismeret előny)
  • 2-3 éves Junior SDM tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság
  • Önálló munkavégzés és korábbi tapasztalatok integrálásának képesége
  • Nemzetközi előírások ismerete (Service Manager Certification Council)
  • Széleskörű ismeretek szolgáltatások biztosításáról és ITIL foundation/haladó ismerete
  • SLM és üzleti folyamatok ismerete

Amit kínálunk:

  • Új kollégáinkra első munkanapjuktól kezdve teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Akár az első munkanapon igényelhető az AYCM kártya, amely ingyenesen, havi 8 alkalommal biztosít munkavállalóink számára sportolási lehetőséget
  • A próbaidő után új belépőink jogosultak a Cafeteriára, melynek éves keretösszege bruttó 270 000 Ft (ennek éves keretösszege 3 és 5 év után növekszik)
  • A fentieken kívül, pozíciótól függően éves/negyedéves jutalom kerül kifizetésre, továbbá kollégáink projektteljesítési bónuszokban is részesülhetnek
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, ITSH pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen