Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Csőszerelő szakmunkás

Hirdetés szövege:

    Munkavégzés helye: Csepel Művek Ipari Park, 1211 Budapest, Központi út 1.
    Munkaidő: 8 órás foglalkoztatás, egy műszakban, nappal

    Jelentős múlttal rendelkező csepeli cégünk csőkészítményeket gyártó előgyártó üzemébe menetvágó gépen dolgozni tudó csőszerelő szakmunkást keresünk azonnali munkakezdéssel műhely munkára.

    Teljes munkaidős munkaviszony, biztos megélhetés, kiszámítható jövőkép.

    Jelentkezni lehet a Jelentkezem gombra kattintva!
    Telefon: Mocsári Gyula üzemvezető +36 20 443-6411

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület, Központi út 1.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Csőszerelő szakmunkás
  • Rövid pozíció név: Csőszerelő
  • Hirdető cég: METALFIN ATTA-CSŐ Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Munkavégzés helye: Csepel Művek Ipari Park, 1211 Budapest, Központi út 1. Munkaidő: 8 órás foglalkoztatás, egy műszakban, nappal Jelentős múlttal rendelkező csepeli cégünk csőkészítményeket gyártó előgyártó üzemébe menetvágó gépen dolgozni tudó csőszerelő szakmunkást keresünk azonnali munkakezdéssel műhely munkára. Teljes munkaidős munkaviszony, biztos megélhetés, kiszámítható jövőkép. Jelentkezni lehet a Jelentkezem gombra kattintva! Telefon: Mocsári Gyula üzemvezető +36 20 443-6411
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-24