A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.
Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Csőszerelő / Lakatos

Feladatok, felelősségi körök:

  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:
    • Csővezeték rendszerek,
    • Szociális épületcsoportok berendezései
    • Hidegvízes rendszerű klíma berendezések
    • Légtechnikai berendezések
    • Ipari kapuk

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Szakmunkás végzettség (csőszerelő, géplakatos)
  • Karbantartási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • „B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Munkatársainknak, amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarendetet

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr, 9025 Csipkegyári utca 2-4.

Pályázati anyagát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk.