MM Inox Kft.
Munkatársat keresünk

Csőszerelő és minősített hegesztő

pozícióba.
Az MM Inox Kft. 10 éves múlttal rendelkezik, saját előgyártó műhelyünk Százhalombattán található. Cégünk elsősorban technológiai csőszereléssel, szerkezeti munkákkal és minősített hegesztéssel foglalkozik. Rendszeres megrendelőink a gyógyszeriparban, olajiparban, élelmiszeriparban és magyarországi erőművekben találhatók.
Meglévő csapatunkat szeretnénk bővíteni, megbízható és hosszútávra gondolkozó szakemberekkel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

- technológiai csőszerelés
- hegesztés AWI és CO eljárással
- előgyártás, helyszíni beépítés izometria alapján
- acélszerkezetek, csőtartók gyártása, összeállítása
- szerelési munkák
- rozsdamentes csőszerelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

- izometrikus rajz olvasás
- csapatmunka
- önálló, precíz és megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- szakmai tapasztalat ipari területen
- jogosítvány

Amit kínálunk:

- bejelentett munkaviszony
- teljes munkaidő
- stabil jövedelem
- kezdő bér akár már nettó 300.000 Ft-tól szakmai tapasztalat függvényében
- munkába járás céges autóval vagy saját autóval
- munkavégzéshez szükséges eszközök, védőfelszerelések és feltételek biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címünkre.
Egyeztetés után próbamunka szükséges a százhalombattai telephelyünkön.