A VAMAV Kft. fő tevékenysége a vasúti felépítményi anyagok és egyéb fémszerkezetek tervezése, gyártása, szerelése és javítása; tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások nyújtása.

Alkatrészgyártó üzemegységünkbe keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Csoportvezető

Feladatok:

  • Daraboló műhely munkájának irányítása (~5 fő)
  • Termelési folyamatok napi szervezése, kapcsolattartás társosztályokkal
  • A megmunkáló gépek termelési adatainak napi kiértékelése és elemzése, veszteségek feltárása és csökkentése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Gépész szakmai érettségi és/vagy gépgyártás technikus végzettség
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat kisebb csoport vezetésében
  • Felhasználói szintű (MS Office) számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, kezdeményezőkészség

Előny:

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gépészmérnök szakon
  • SAP felhasználói ismeretek
  • Folyamatfejlesztési (Lean) módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság (5S, Kaizen, Kanban, Shopfloor management stb.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (tizenharmadik havi fizetés, juttatás SZÉP kártyára, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Céges, családi és egészségmegőrző programok,
  • Sport és szabadidős lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és rendelkezik az elvárásokban meghatározott követelményekkel kérjük, küldje el önéletrajzát, valamint motivációs levelét.