A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában. Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést. A Dana Hungary Kft győri székhelyére felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

A VÁLLALAT 34 ORSZÁGBAN VAN JELEN

KÖZEL 29.000 MUNKAVÁLLALÓT ALKALMAZ

Csoportvezető

Főbb feladatok:

  • Fogaskerékgyártással foglalkozó vállalatnál a munkaállomásokhoz tartozó munkavállalók (~10 fő) operatív vezetése, szakmai támogatása és munkájának szervezése
  • Gyártás során felmerülő problémák kivizsgálása és a gyártási folyamatok optimalizálásában való részvétel
  • Folyamatos gyártás biztosítása a területen az emberi, gépi erőforrások szervezésével, a szükséges anyagok biztosításával
  • Minőségi előírások szerinti gyártási folyamat biztosítása
  • Területén gépkezelői feladatok ismerete, végrehajtása, oktatói szinten
  • Napi riportok készítése a termelési vezetés felé
  • Munkavállalók motiválása, személyes visszajelző beszélgetések folytatása
  • Új munkavállalók betanítása és folyamatos fejlesztése

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú/technikusi fémipari végzettség
  • Minimum 3 év autóipari/gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év csoportvezetői vagy műszakvezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Hajlandóság és szándék mások tanítására
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Fogaskerékgyártási területen szerzett tapasztalat előny
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és teljesítmény alapú mozgó bér (maximum 10%)
  • Cafeteria rendszer (havi nettó 25 000 Ft)
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.