Az Emporia Style Kft. kollégákat keres

CSOMAGRENDSZEREZŐ, RAKTÁROZÓ

munkakörbe.

    Cégünk több, mint 25 éve van jelen a média világában. Az élő, interaktív televíziózásban világszerte úttörők és piacvezetők vagyunk, műsorainkat Európa szerte több nyelven sugározzuk.

    Ha gyors vagy, precíz és tudsz határidőre teljesíteni, valamint nem szeretsz egyhelyben ülni, s nem riadsz vissza a megrendelések alapján elkészített egységdobozok mozgatásától, emelésétől, akkor ez a te tereped.

Feladatok:

  • Cégünk által forgalmazott termékek megrendelések alapján való összekészítése;
  • Az elkészült csomagok elszállításra való előkészítése, rendszerezése, összeírása, dokumentálása ország specifikusan;
  • Az újonnan érkezett áruk bevételezése, minőségellenőrzése;
  • Cégünk által forgalmazott áruk rendszerezése, raktározása;
  • Részvétel a visszáruzás és a leltározás folyamatában.

Amit kínálunk:

    Tapasztalatot szerezhetsz a különböző termékek raktározásában, leltározásában, csomagok összeállításának teljes menetében és logisztikai folyamatában, és még be is pillanthatsz az élő televíziós műsorkészítésbe.
    Mindezt világos, tiszta, kulturált munkakörnyezetben végezheted.

    Fizetés: bruttó 256.000 Ft/hó

    Munkaidő: hétfő-péntek: 09:00-17:00

Kiválasztás folyamata:

  • Küldd el önéletrajzodat,
  • a HR és a Logisztikai részleg vezetője elolvassa
  • egy héten belül – ha az önéletrajzod alapján alkalmasnak találunk – telefonon HR részlegünk megkeres és egy személyes interjú alkalmával döntünk/döntesz a munkakör betöltéséről.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1112 Budapest, Kamaraerdei út

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.