CSOMAGÖSSZEKÉSZÍTŐ

    SZERETED A JÁTÉKOKAT, VAGY A KÜZDŐSPORT ÉRDEKEL? MI EZZEL FOGLALKOZUNK ÉS PONT TÉGED KERESÜNK, HA SZÍVESEN LENNÉL CSOMAGÖSSZEKÉSZÍTŐ-RAKTÁROS!

    Cégünk 15 éve van jelen a magyar piacon, egyre nagyobb teret hódítva. Éppen ezért most újra bővítjük csapatunkat, hogy mindenki kényelmesen tudjon dolgozni, könnyebben el tudjuk osztani a feladatokat. A csomagösszekészítő raktáros nagyrészt kézzel pakoló munkát végez, de nem ijed meg a békától!

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

    Családias légkörben, kis, összetartó, vidám csapatban dolgozunk, egy műszakban és csak hétköznap. A munkaidő reggel 9 órától, délután fél 6-ig tart, a munkarendet betartjuk, valamint az ebédidőn kívül több kis szünetet is biztosítunk. Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk számodra versenyképes fizetéssel, emellett kedvezményes vásárlási lehetőséget is adunk az általunk forgalmazott termékekre. Rendszeres csapatépítőkkel és céges rendezvényekkel ünnepeljünk sikereinket.

A feladataid:

  • leellenőrzöd a beérkező termékek minőségét és mennyiségét
  • szükség esetén címkézéssel előkészíted az értékesítést
  • értékesítőink által összeállított megrendelést összekészíted, és a kiszállításhoz megfelelően csomagolod

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Csillaghegyi út 13.

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő cég lendületes csapatának tagja lenni, küldd el önéletrajzodat raktárvezetőnknek a „Jelentkezem” gombon keresztül.