FÉNY-ŐR Kft.
  • A Fény-Őr Kft. több mint 13 éves múlttal rendelkező árnyékolástechnikai webáruházat üzemeltető vállalkozás, mely egy újfajta tevékenységet végez az árnyékolástechnika területén. A redonydiszkont webáruházat olyan embereknek hoztuk létre, akik szeretnek barkácsolni és saját maguk szeretik megoldani a szereléseket, javításokat, mindezzel természetesen időt és pénzt is megspórolva.

  • Csatlakozz hozzánk

    Csomagoló, termék összekészítő és összeszerelő

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      - beérkező rendelések feldolgozása, értelmezése
      - beérkező alapanyag szállítások rakodása
      - redőny, szúnyogháló és egyéb árnyékolástechnikai termékek alapanyagainak összeszedése, összeszerelése és szállításra előkészítése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - pontosság, precizitás
      - szöveges dokumentumok értelmezni és feldolgozni tudása
      - problémamegoldó képesség
      - önálló munkavégzésre való képesség
      - csapatmunkára való hajlandóság
      - alapvető műszaki ismeretek a barkács gépek terén
      - több mint 700 termékünk sajátosságainak, jellemzőnek megtanulása a 3 hónap próbaidő alatt
      - munkaidő alatt folyamatos munkavégzés
      - saját gépjármű a bejáráshoz, ha nem Inárcson laksz, ezen kívül vonattal tudsz még hozzánk eljutni. (nincs buszjáratunk bejáráshoz!)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - szakirányú területen szerzett tapasztalat
      - legalább szakmunkás végzettség bármilyen szakmában

    Amit kínálunk:

      - versenyképes jövedelem (alapbér + egyéb juttatások).
      - hosszú távú munkalehetőség, stabilitás
      - tagja lehetsz egy jó csapatnak és garantáljuk, hogy nem fogsz unatkozni
      - munkaidő, napi 8 óra, (hétvégén és ünnepnapokon nem dolgozunk), nyári szezonban túlóra jellemző.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Egyéb szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2365 Inárcs, Bajcsy-Zsilinszky út

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen lennél sikeres csapatunk tagja, fizetési igény megjelölésével szakmai önéletrajzodat juttasd el részünkre email-ben, vagy add le személyesen üzletünkben (nyitva tartási időben!, megtalálod weboldalunkon)
    (A meghallgatások nem ezen a címen lesznek, itt csak le tudod adni az önéletrajzodat!)