Leadec KFT.
A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Csomagoló - Szentgotthárd

Főbb feladatok, munkák:

    • A gyártó és szerelő üzem anyagellátásának biztosítása az előírt folyamatok és szabályok betartása mellett
    • Anyag és rakomány biztonságok kezelése, mozgatása
    • A csomagolóanyagok szelektív gyűjtése
    • Előírások szerinti anyagelhelyezés (polcra, állványra, dobozba, kartonba, stb.)
    • Raklap címkék meglétének ellenőrzése a kiszállítandó csomagoláson
    • Munkaterületén a rend és a tisztaság megtartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 8 általános iskolai végzettség
    • Háromműszakos munkarend vállalása
    • Terhelhetőség
    • Lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:

    Multinacionális háttér
    Versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9970 Szentgotthárd, Füzesi út 15.

A " Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el önéletrajzát.