Schweitzer Industries Kft.
Az üzletberendezési piacon vezető szerepet játszó dél-tiroli Schweitzer cégcsoport magyarországi leányvállalata, a Schweitzer Industries Kft. csóti logisztikai központjába keres az alábbi pozícióba munkatársat.

Csomagoló

Főbb feladatok, munkák:

    • Megrendelések összeállítása alkatrészlisták alapján
    • Az összekészített áru fizikai csomagolása a csomagolási előírások betartásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 8 általános iskolai végzettség
    • Több műszakos munkarend vállalása
    • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
    • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
    • Utazási támogatás, vállalati buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8558 Csót, Rákóczi utca 72.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát!
Információ: +36-70/418-6661