• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

    Az alábbi munkakörben keresünk új munkatársat:

  • Csomagoló-Raktáros

    Főbb feladatok:

    • Kiszállításra és belső raktározásra kerülő készáru (mérőeszköz) és szerviz alkatrészek összekészítése, csomagolása (jellemzően faládába vagy papír dobozba)
    • Gépek mozgatásában való aktív részvétel (kézi anyagmozgatás)
    • Csomagolóanyag-igény felmérés, rendelés leadása a beszerzés felé, készletek feltöltése és dokumentálása
    • Belső alapanyag és alkatrész mozgatás (targoncázás)
    • Napi szintű kapcsolattartás a logisztikával (láda rendelésekkel és kiszállítási időpontokkal kapcsolatban), a mérnökséggel és a gyártással (a kész gépek súlyának és méretének egyeztetése kapcsán)
    • Alapanyagok és késztermékek leltározása
    • Munkaterület rendezése és tisztán tartása

    Elvárások:

    • Targoncavezetői engedély
    • Csomagoló területen szerzett tapasztalat
    • Számítástechnikai alapismeretek (Outlook, Excel)
    • B-kategóriás jogosítvány
    • Jó kommunikációs készség

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
    • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
    • Fiatalos, lendületes csapat
    • Dinamikusan változó munkakörnyezet
    • Céges rendezvények, csapatépítő programok
    • Cég által támogatott sportolási lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Csomagolás, Feltöltés
    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 2.

    Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.