Kecskemétre létrák és állványok összeszerelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk 2 műszakba

Csomagoló

munkatársakat

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi gyártások, késztermékek folyamatos, az elkészülés ütemével párhuzamosan történő csomagolása a zsugorfóliázó vagy/és a sztreccsfóliázó gépeken
  • A csomagolásra váró és a már lecsomagolt termékek kézi mozgatása
  • A csomagolási előírásoknak megfelelő csomagok, rakatok képzése
  • A termékkísérő dokumentációk kezelése
  • A csomagolási anyagok mozgatása
  • A csomagológépek kezelésének elsajátítása, beállítása, utántöltése
  • A gépek felügyelete, tisztítása, kisebb hibák elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Erős fizikum
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria + bónuszok + jutalom + pótlékok)
  • Ingyenes konditerem bérlet
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes Önéletrajzát.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.