Humán Centrum Kft

Csomagoló (3 műszak)

Ügyfelünk magyarországi, Business Superbrands díjas habtermékeket gyártó leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről. Filozófiájuk: "Önre figyelünk, hogy segíthessünk!" Csatlakozzon Ön is!

Főbb feladatok, munkák

  • Habtermékek (pl. jógamatracok) csomagolása, címkézése, dobozolása
  • Egyszerű, betanított gépkezelési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig, mind a 3 műszak vállalásával, 8 órás munkarend szerint.
  • Délelőtt: 06.00 - 14:00
  • Délután: 14:00 - 22:00
  • Éjszaka: 22:00 - 06:00

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Kiszámítható, stabil jövedelem: bruttó.180.000 Ft+ műszakpótlékok
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Fél év után, havi nettó 16.000 Ft cafetéria
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Barátságos légkör
  • Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely, Ferencváros szívében
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A „jelentkezés” gombra kattintva várjuk jelentkezését. Sikeres jelentkezést követően kap egy értesítőt a Humán Centrum Kft-től, melyben kérjük, kattintson a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találja az értesítőt érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.