MEDICOR Kéziműszer Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Csomagoló

pozícióba!
MEDICOR Kéziműszer Zrt. közel 70 éve Magyarország vezető és meghatározó orvosi kéziműszer gyártó és forgalmazó társasága. Stratégiánk legfőbb alappillérei a minőség iránti elkötelezettség, az új piacok meghódítása és a folyamatos fejlődés. Elhivatottságunknak köszönhetően a világ számtalan pontján gyógyítanak eszközeinkkel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Éles részek védelmére szilikon cső méretre vágása, szivacscsík darabolása, doboz hajtogatása, gyűjtődoboz előkészítése
  • Típustól függően darabonkénti csomagoláshoz PE tasak, illetve gyűjtő tasak előkészítése
  • Kicsomagolása (lezárt tasakok kivágása, darabonkénti kiszedése, keretre rakása, darabszám ellenőrzése)
  • PE tasakba helyezés (lezárás), gyűjtő csomagolás (azonosító címke behelyezés) és lezárás
  • Jelöléshez szükséges filc méretre vágása és felhelyezése a márkázó gép grafit betétjére
  • Termékek jelölése márkázógép segítségével, jelölés minőségének ellenőrzése
  • Jelölt termékek keretre rakása, tovább adása következő művelet elvégzésére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség (8. osztály)
  • Precíz, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges rendezvények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4032 Debrecen, Füredi út 98.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el számunkra fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigényed megjelölésével!