KETER Hungary Kft.

Folyamatosan bővülő, műanyag háztartási termékeket gyártó vállalatunk keresi leendő kollégáit dinamikusan fejlődő csapatába.

Csomagoló

Főbb feladatok, munkák:

  • Előképzettséget nem igénylő, könnyű fizikai munka
  • Kész és félkész termékek csomagolása, dobozolása, fóliázása, sorjázása
  • Csomagolási utasítások és minőségi leirat követése
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, lelkiismeretes munkavégzés, monotonitástűrő képesség
  • 12 órás éjszakás/nappalos műszakos munkavégzés, folyamatos munkarendben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szorgalmas, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 200 000 Ft feletti azonnali kezdőfizetés, pótlékokkal együtt
  • 3 hónap próbaidő után plusz juttatások, fizetésemelési lehetőség
  • rövid időn belül, akár bruttó 250 000 Ft feletti kereseti lehetőség
  • Folyamatos előrelépési lehetőség fizetésemeléssel
  • Munkába járás ingyenes céges busszal , Püspökladány, Kaba, Hajdúszoboszló, Ebes, Sáránd, Mikepércs, Hosszúpályi, Létavértes és Debrecen településekről
  • 86% bérlettámogatás
  • Kedvezményes termék vásárlási lehetőség
  • Karácsonyi ajándék
  • Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

4211 Ebes, Zsong völgy utca