Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Csomagolással és raktári logisztikával foglalkozó partnercégünk számára csomagoló és logisztikai operátorokat keresünk.

Csomagoló és logisztikai operátor

Feladatok:

  • raktári csomagolás
  • autókról leszedés
  • könnyű fizikai munka
  • fóliázás
  • targoncavezetői feladatok
  • raktári áruösszekészítés

Elvárások:

  • logisztikai operátoroknál targoncavezetői engedély előnyt jelent
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • monotóniatűrés

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • béren felüli juttatások
  • készpénz kafeteria 8000 Ft.
  • meleg ebéd
  • a bejárás teljes költségtérítése
  • azonnali belépési lehetőség
  • hosszú távú munka

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

Zsámbék

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!
M: +36 30 5559445

A megadott e-mail címre történő jelentkezéssel egyúttal elfogadja a Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. adatvédelmi nyilatkozatát (http://www.manpower.hu/index.php/hu/adatvedelmi-iranyelvek), melynek értelmében hozzájárul a személyes adatai feldolgozásához, használatához, továbbításához és tárolásához a ManpowerGroup tagjai és leányvállalatai, ügyfelei, és szerződéses partnerei által, az Európai Unió területén kívül is. Engedély számok: 21151-1/2012, 21721-1/2012, 44354-1/2001-0100, 3525-1/2000-0100, 42959-7/2002-0100
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Csomagoló és logisztikai operátor
  • Hirdető cég: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Zsámbék
  • Feladatok: raktári csomagolás autókról leszedés könnyű fizikai munka fóliázás targoncavezetői feladatok raktári áruösszekészítés
  • Elvárások: logisztikai operátoroknál targoncavezetői engedély előnyt jelent 2 műszakos munkarend vállalása monotóniatűrés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.>