Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DOLOGIDŐ KFT.

Csomagoló

Hirdetés szövege:

    Olajos magvak és aszalt gyümölcsök forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára csomagoló munkatársakat keresünk.

    Nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk!

    Munkavégzés helye: Páty

    A bejárást céges buszjárattal biztosítjuk a környező településekről.

    Feladat:

    • Ajándékkosarak összeállítása (betanított, ülőmunka)

    Munkaidő: 1 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 06:00-15:30 között

    Elvárások:

    • Precíz munkavégzés, monotónia-tűrés
    • Minimum 8 általános iskolai végzettség

    Amit mi ajánlunk:

    • Bruttó 1200 Ft/óra (adókedvezmény nélkül: nettó 800 Ft/óra)
    • Ingyenes céges buszjárat
    • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
    • Kulturált munkakörnyezet, családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Páty

Havi nettó fizetési keret: 135 000 HUF

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Csomagoló
  • Rövid pozíció név: Csomagoló
  • Hirdető cég: DOLOGIDŐ KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: Olajos magvak és aszalt gyümölcsök forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára csomagoló munkatársakat keresünk. Nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk! Munkavégzés helye: Páty A bejárást céges buszjárattal biztosítjuk a környező településekről. Feladat: Ajándékkosarak összeállítása (betanított, ülőmunka) Munkaidő: 1 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 06:00-15:30 között Elvárások: Precíz munkavégzés, monotónia-tűrés Minimum 8 általános iskolai végzettség Amit mi ajánlunk: Bruttó 1200 Ft/óra (adókedvezmény nélkül: nettó 800 Ft/óra) Ingyenes céges buszjárat Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony Kulturált munkakörnyezet, családias légkör
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 135000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-08
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1