"Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."
Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe

Budapest, XXII. kerület vonzáskörzetéből, termelőüzemi tapasztalattal

Csomagoló / Áruösszekészítő operátor

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett munka
  • tiszta higiénikus munkakörnyezet (rendezett üzem, öltözők és melegvizes zuhanyzók)
  • alap órabér + emelt műszakpótlékok + ösztönző pótlék
  • bónusz lehetőség félévente
  • cafeteria készpénzben
  • szendvics-, kávé-, és vízautomata
  • kulturált étkezőhelyiség
  • kiszámítható jövedelem (az elérhető nettó keresetről a jelentkezés elküldését követően telefonon tájékoztatjuk)
  • folyamatos bérfejlesztés
  • üzemorvos a helyszínen (recept-, beutaló íratás, jogosítvány hosszabbítás, stb)
  • csapatépítő programok
  • képzési lehetőségek
  • a betanulásban segítőkész kollégák
  • munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság

Feladatok

  • betanított könnyű fizikai munka (csomagolás, címkézés)
  • gyártásközi mintavétel és minőségellenőrzés
  • minimális adminisztrációs feladatok

Előny

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Közeli lakhely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Csomagolás, Feltöltés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1225 Budapest, Bányalég utca

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Ön a pályázati anyagának jelen hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Weener Plastic Kft. a meghirdetett pozícióval kapcsolatban a toborzás időtartama alatt kezelje.