Csomagolásfejlesztési szakértő (ES-4118)

Főbb feladatok

  • A csomagolóanyagok minőségbiztosításával kapcsolatos feladatok felügyelete és irányítása
  • Fejlesztési és innovációs tervek készítése, koordinálása
  • Csomagoló anyagok tesztelése a stabilitás, szállíthatóság és tartósság szempontjából
  • Részvétel a beszállítók kiválasztási folyamatában valamint kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új csomagolási formák innovatív fejlesztése
  • Csomagolásformák tervezése

Munkakör betöltésének feltételei

  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Lean szemléletű gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Tervezőszoftver felhasználói szintű ismerete (pl: Cape Pack)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és koordinációs készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Csomagolás dizájn terén szerzett tapasztalat
  • Illustrator, AutoCAD, CorelDraw szoftverek felhasználói szintű ismerete

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a koronavírus járvány a partnerünk kiválasztási
    folyamatain és toborzásán nem változtat. Alapvetően ebben a munkakörben
    havi 4 nap home office elérhető.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye

Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát várjuk.