Csomagolás technológus

A munkakör célja:

Új munkatársunkként feladatod lesz a csomagolásfejlesztési projektek koordinálása, kapcsolattartás a vállalatcsoporton belüli, ill. külsős társszervezetekkel, projekt ütemtervnek megfelelően, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, nyomon követése. Ebben a munkakörben jól kamatoztathatod folyamatokban/rendszerekben való gondolkodási képességed, projekt szemléletmódodat, valamint kommunikációs készségedet.

A munkahelyről:

A Sanofi veresegyházi telephelyén történik a drazsék, tabletták és egyéb szilárd alapanyagú orvosságok előállítása és csomagolása. Több, mint hetven különböző kiváló terméket gyárt itt a vállalat, innovatív, vényköteles, CHC (vény nélkül kapható készítmények) és generikus gyógyszereket. A telephelyen a GMP (Good Manufacturing Process) szabályai szerint, korszerű műszaki körülmények között gyártják és csomagolják a szilárd gyógyszerkészítményeket. A telephely jelentős exporttevékenységét jól mutatja, hogy 54 különböző piacra szállít készítményeket.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

  • Csomagolásfejlesztési projektek megvalósításához szükséges döntések előkészítése. (szükséges adatok, információk beszerzése, azokat összefoglaló dokumentációjának összeállítása)
  • A projekt megvalósításához szükséges tevékenységek koordinálása, dokumentálása, és a feladatok elvégzésének ellenőrzése
  • Információáramlás, egyeztetések szervezése és biztosítása a telephelyi és vállalati szervezetek között, valamint emlékeztetők és beszámolók készítése.
  • Kapcsolattartás piacokkal, külső partnerekkel
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, nyomon követése
  • Projekttel kapcsolatos mutatószámok (KPI) nyomon követése, jelentése

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Középfokú végzettség
  • Projektmenedzsment, ill. csomagolástechnológia területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítógép (Ms Office) ismeret
  • Angol nyelv tárgyalóképes használata írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • Grafikusi tapasztalat
  • InDesign, Illustrator, CorelDraw használatában szerzett tapasztalat
  • Oracle, VISTA ismeret
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye: Veresegyház

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

A Sanofi 2020-ban is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.