A Dr. Lenkei Egészségkultúra

herceghalmi vitamin raktárába

Csomagküldő Raktáros

munkatársat keres

A Dr. Lenkei Egészségkultúra egyedülálló tevékenységgel foglalkozik.

Szaküzleteinkben speciális tanácsadást és különleges, saját fejlesztésű vitaminkészítményeket használunk arra, hogy sokkal magasabb szintre emeljük a hozzánk forduló érdeklődők életminőségét.

Minket a kiváló eredmények érdekelnek, ezekért dolgozunk, ezekre vagyunk igazán büszkék.

A szerződtetett csomagküldő raktáros munkatárs – még mielőtt felvenné a munkaköre feladatait – egy több napos képzésben részesül, amelynek során megismeri azt a célt, amelynek elérésén a Dr. Lenkei Egészségkultúra munkatársai dolgoznak.

Fő feladatai:

  • Biztosítja a Dr. Lenkei Egészségkultúra partnerek (viszonteladók), illetve a webáruház vásárlóinak hibátlan és megfelelő időben történő kiszolgálását.
  • Összekészíti és becsomagolja a vásárlók, partnerek megrendeléseit, kiszámlázza őket, és átadja a futárszolgálatnak.
  • Időben leadott árurendelésekkel biztosítja a raktár megfelelő árukészletét.
  • A beérkező árukat bevételezi és betárolja.
  • Gondoskodik arról, hogy a raktári munka adminisztrációja hibátlan legyen.
  • Biztosítja a raktár gördülékeny működését és a raktári rendet.

Akit mi keresünk:

  • Elsősorban Herceghalom környéki lakos.
  • Önálló munkavégzésre képes személy, aki képes úgy beosztani a feladatait, hogy mindet a megfelelő határidőre elvégezzen, aki szeret csapattagként is dolgozni, aki idejét tevékenyen, hasznosan tölti, aki észreveszi a raktár mely területén és kinek van szüksége segítségre.
  • Otthonosan mozog a számítógépek kezelésében, nem okoz gondot neki a számlázás, sztornózás, készlet bevételezés, visszáru kezelés.
  • Eredmény orientált, hajlandó felelősséget vállalni a raktár hibátlan és zökkenőmentes működéséért.
  • Büszke arra, ha hibátlanul dolgozik, és egyetért azzal, hogy jutalmazása a hibátlan munkavégzéstől függ.
  • Vállalja, hogy egy szigorú, több lépcsős kiválasztási folyamatban vegyen részt, melynek része referenciaellenőrzés, illetve a korábban elért eredmények bemutatása. Ebben a kiválasztási folyamatban valóban csak a legrátermettebbek nyerhetnek felvételt.
  • Képes lelkesen, kitartóan, nagyon megbízhatóan, és keményen dolgozni saját maga is, illetve képes másokat is erre sarkallni.
  • Képes a megtanult standard módszereket folyamatosan, változtatás nélkül alkalmazni.
  • Fontosnak tartja saját személyes fejlődését, szeret olvasni, szeret új dolgokat megtanulni.
  • Feltétel az érvényes B kategóriás jogosítvány (szükség esetén tud áruszállító kisteherautót vezetni).
  • Szereti, ha az átlagot jóval meghaladó elvárásokat támasztanak vele szemben, és cserébe az átlagot jóval meghaladó emberi megbecsültségben, elismerésben részesül!

Amit mi kínálunk, amiben mások vagyunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Egy műszakos munkarend, napi 8 órával.
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos képzések, ahol a megtanult dolgokat a munkatársak a munkájukon kívül az életük más területén is alkalmazni tudnak.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Herceghalom

Amennyiben az Ön számára ez olyan munkakörnek tűnik, amelyben sikeres lenne, és amennyiben szeretne megfelelni az Önnel szemben támasztott magas elvárásoknak, várjuk jelentkezését.