SHOPTEC Fémárugyártó Kft

Csiszoló

A Shoptec Fémárugyártó Kft. exkluzív, minőségi üzletberendezéseket és könnyű fémszerkezeteket gyártó vállalat Pápa környékén, egy nemzetközi cégcsoport tagja. Csóti telephelyünkre akár azonnali munkakezdési lehetőséggel jelentkezőket keresünk az alábbi munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hegesztési varratok csiszolása
  • Csiszoló és polírozó gépek kezelése
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Alapos, 2 hetes betanulás után önálló, pontos precíz munkavégzés vállalása
  • Több műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása
  • Tanulási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség (hegesztő, lakatos, gépszerelő, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autófényező)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat
  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8558 Csót, Rákóczi utca 72.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud! Kérem, csatolja önéletrajzát!