SIAD Hungary Kft.
  • A SIAD Hungary Kft 1994-ben alakult miskolci központtal. Töltőüzemünkben ipari- élelmiszeripari- orvosi és laborgázokat palackozunk. A palackozott gázokon kívül a cseppfolyós gázok teljes skáláját biztosítani tudjuk partnereinknek. A cseppfolyós gáz előállítását a gyöngyöshalászi gyáregységünk végzi.

  • Cseppfolyós fuvarszervező diszpécser

    Főbb feladatok, munkák:

      • A vevőink ellátásához kiépített távfelügyeleti rendszer ellenőrzése.
      • A cseppfolyós termékeink szállításának tervezése.
      • A vevői igények kielégítéséhez szükséges termékek gyártásának biztosítása, kapcsolattartás a termeléssel.
      • Kapcsolattartás a vevőinkkel, a szállítmányozást végző kollégákkal és a külföldi partnerekkel.
      • A szállítmányozáshoz szükséges adminisztráció elvégzése, EKÁER rendszer használata.
      • Adatszolgáltatás, jelentések készítése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Végzettség: közép vagy felsőfokú logisztikai végzettség.
      • Logisztikai területen legalább 3 éves tapasztalat.
      • Önálló és csapatban való munkavégzési képesség.
      • Kommunikáció képes angol nyelvtudás.
      • B. kat. jogosítvány.
      • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés.
      • MS Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ADR, EKÁER tapasztalat.
      • Navision, vagy bármely vállalatirányítási rendszer ismerete.

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    3212 Gyöngyöshalász

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!