Az Újház Centrum új munkatársat keres

Csempe – Szaniter értékesítő / szaktanácsadó

pozícióba.

Feladatok:

  • Értékesítési folyamatok lebonyolítása, vevők kiszolgálása
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése
  • A megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé
  • A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése
  • Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése (CMR, EU Nyilatkozat, Vevői Adatlap, stb.)

Szakmai elvárások:

  • Minimum Érettségi
  • Termékértékesítési ismeretek
  • Szaniter és csempe kereskedelemben, értékesítésben szerzett több éves értékesítői vagy vezetői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Építőipari anyagismeret
  • A Társaságnál használatos burkolattervező program (Visoft) ismerete
  • A piaci környezet (gyártók, versenytársak) ismerete

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Csapatszellemű hozzáállás
  • Kiváló probléma-megoldási képesség
  • Magas fokú önállóság/ pro-aktivitás a munkában
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Pozitív-, eredményorientált szemléletmód

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Magas fokú kreatív szabadság
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Diósd

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva