FÜGE BOLT kft.
  • Budapest I. kerületében lévő hangulatos, kulináris jellegű csemegebolt és kávézó üzletünk fiatalos, női csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező csemege pultos munkatársat.

    Az üzlet választéka a világ csúcsminőségű termékei mellett a hazai őstermelők minőségi áruiból tevődik össze.

  • Csatlakozz hozzánk

    Csemege pultos/ Eladó

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • az udvarias vevőkiszolgálás,
      • húsok, sajtok stb. ismerete, szeretete,
      • csemege pult tisztán tartása,
      • HACCP előírások betartása/betartatása,
      • termékek figyelése, rendelése, árufeltöltés,
      • kollégák betanítása a csemege pult részre.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Csemege pultos területen szerzett tapasztalat/tudás. Mivel mi minőségi delikat termékeket árusító bolt vagyunk: ismerd a különlegesebb, gourme, prémium csemege pulthoz tartozó húsokat, sajtokat és egyéb termékeket és szeresd ezt a termékkört.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Az üzlet elhelyezkedéséből adódóan az angol nyelvtudás.

    Amit kínálunk:

      Mindezt fix, versenyképes kereseti lehetőséggel, azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben, hosszú távra, színvonalas munkakörnyezetben biztosítjuk egy stabil háttérrel rendelkező, családias jellegű magyar vállalkozás tagjaként!

      Az üzlet a hét minden napján (ünnepnapokon is) 07:00 - 21:00 óra között van nyitva, és BKV-val is megközelíthető!

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1016 Budapest, Szirtes út 19.

    Amennyiben szeretnél te a Füge Bolt Kft csemege pultosa lenni és már dolgoztál korábban csemege pultban, kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küld el magyar nyelvű önéletrajzodat. Várjuk jelentkezésed!