ELEKTRO PROFI Kft.

Csatlakozzon hozzánk Világítástechnikus pozícióba!

Feladatok:

  • Világítástechnikai ajánlatok kidolgozása, beszerzések intézése
  • Napi kapcsolattartás kollégákkal, beszállítókkal

Elvárások

  • Világítástechnikában szerzett gyakorlat, termékek és gyártók széleskörű ismerete (lámpatestek, fényforrások)
  • Dinamikus személyiség, logikus gondolkodásmód, csapatszellem, jóindulat
  • Világítástechnikai cégnél szerzett több éves tapasztalat

Előny:

  • Világítástechnikai szoftverek ismerete DIALUX, EVO, RELUX
  • Angol nyelvtudás írásban (nem nyelvvizsgához kötött!)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • éves bónusz, mobiltelefon, szakmai tréningek
  • sokszínű feladat, jó csapat
  • kiszámítható családbarát munkaidő, (8 órás)
  • hosszútávú, megbízható munkahely
  • tömegközlekedéssel, gépkocsival is jól megközelíthető iroda

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Albertirsai út 10.

Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni nekünk fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével.

Adatvédelemmel kapcsolatos információk:

A jelentkezés elküldésével Ön beleegyezik, hogy a Társaság a mindenkori adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően Önnel kapcsolatban adatkezelést végez és egyúttal hozzájárul a megadott személyes adatainak Társaság által történő megismeréséhez és kezeléséhez.