Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres
A Szerencsejáték Zrt. (online és lottózói) szerencsejátékok értékesítését támogató területre

CRM menedzser

munkatársat keres.

Feladatok:

  • CRM stratégia kialakításában és végrehajtásában való aktív részvétel
  • játékosbázis aktivitásának fenntartása, lemorzsolódásának csökkentése célcsoportra optimalizált kampányok és ajánlatok révén
  • ügyfél elégedettséget, ügyfélértéket növelő aktivitások (nyereményjátékok, promóciók, kampányok) kidolgozása, megvalósítása
  • játékos szokásokon, szegmentáción alapuló automatizált, és adhoc kampányok kialakítása, menedzselése a célcsoport meghatározáson át a visszamérésig
  • CRM rendszer továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • részvétel a játékosbázis szegmentációjában, kampány célcsoportok meghatározásában
  • kampányok hatékonyságának javítása a kampányvisszamérések eredményei alapján
  • vezetői riportok, prezentációk készítése

Elvárások:

  • minimum 2-3 év tapasztalat kampánymenedzsment / szegmens marketing / operatív CRM területén
  • felsőfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • szerencsejáték piac alapos ismerete
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • HTML szerkesztési alapismeretek
  • üzleti oldali fejlesztés menedzsment tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bércsomag
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos szervezet
  • Stabil munkahely
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet elektronikusan önéletrajzzal, a motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2017. december 22.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: CRM menedzser
  • Rövid pozíció név: CRM menedzser
  • Hirdető cég: Szerencsejáték Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: CRM stratégia kialakításában és végrehajtásában való aktív részvétel játékosbázis aktivitásának fenntartása, lemorzsolódásának csökkentése célcsoportra optimalizált kampányok és ajánlatok révén ügyfél elégedettséget, ügyfélértéket növelő aktivitások (nyereményjátékok, promóciók, kampányok) kidolgozása, megvalósítása játékos szokásokon, szegmentáción alapuló automatizált, és adhoc kampányok kialakítása, menedzselése a célcsoport meghatározáson át a visszamérésig CRM rendszer továbbfejlesztésében való aktív részvétel részvétel a játékosbázis szegmentációjában, kampány célcsoportok meghatározásában kampányok hatékonyságának javítása a kampányvisszamérések eredményei alapján vezetői riportok, prezentációk készítése
  • Elvárások: minimum 2-3 év tapasztalat kampánymenedzsment / szegmens marketing / operatív CRM területén felsőfokú végzettség társalgási szintű angol nyelvtudás jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt pontos, megbízható munkavégzés rugalmasság és csapatban való munkavégzés igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-14
Állás, munka még: Szerencsejáték Zrt.>