Megbízónk egy osztrák tulajdonban álló nemzetközi vállalat, amely Közép-Kelet Európa vezető papír nagykereskedése 10 mrd forintos éves forgalommal és 50 munkatárssal. Piacvezető vállalatként személyre szabott és innovatív megoldásokat kínál minden üzletfelének csomagolási és papírtermékek iránt támasztott igényeire. Részükre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Credit Controller

Feladatok:

  • Hitellimitek figyelése, ennek alapján vevői rendelések kiengedése
  • Meghatározott összeghatár feletti hitelkeretek lejáratának monitorozása, kérelmek elkészítése
  • Lejárt napok aktív figyelése
  • Bank könyvelése
  • Szoros együttműködés az üzletkötőkkel
  • Vevőkkel való intenzív kapcsolattartás
  • Késedelmi kamattal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Jogi útra terelt nemfizetéssel kapcsolatos ügyek adminisztratív háttértámogatása
  • Vevők monitorozása, információszolgáltatás a vezetőség irányába

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számviteli-könyvelési gyakorlat
  • Excel készségszintű használata
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nagyon jó kommunikációs képesség, proaktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés a pénzügyi csapat tagjaként
  • Határozott, kooperatív személyiség

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: ProLogis Harbor Park, Nagytétény

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest