A TIMOCOM GmbH egy sikeres, erkrathi székhelyű nemzetközi vállalat, mely a szállítmányozási szakma szolgáltatójaként ismert.

Csapatunk megerősítéséhez keresünk a magyarországi partnerhez, a Hock R Kft.-hez székesfehérvári irodánkba

Country Manager-t Bulgária képviseletére

Az Ön feladatai:

  • A globális marketingstratégiák és intézkedések adaptálása a bolgár piacra
  • Piac- és versenytársfigyelés és ezekből elemzések készítése, piachoz kapcsolódó stratégiák kialakítása, intézkedési javaslattételek
  • A teljes marketingmix, a digitális média, a print és az események tervezése, ellenőrzése
  • Márkakiépítés, média- és sajtóhálózat kialakítása, egyéb logisztikai ágazatban érdekeltek felkutatása Bulgáriában
  • Információ megfelelő áramlásának biztosítása a magyar iroda és a központ között
  • A TIMOCOM márka minőségének biztosítása a bolgár piacon

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség marketing és / vagy értékesítési területen, esetleg más kapcsolódó területen
  • Digitális média és munkafolyamatok önálló kezelése
  • Önálló munkavégzés és projektmanager-i kompetenciák
  • Magabiztos kommunikációs képességek cégen belül és kívül
  • Utazási hajlandóság
  • Bolgár nyelv anyanyelvű szintű ismerete és a bolgár kultúra és mentalitás magas fokú ismerete
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Más idegennyelv ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Bolgár - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, 8000 Malom utca 7.

Felkeltettük érdeklődését?

Jelentkezzen! Változatos és izgalmas munka vár Önre egy sikeres, fejlődő vállalatnál, mely nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezik és a folyamatos innováció elkötelezett híve.

Várjuk fényképes pályázatát, bruttó fizetési igény megjelölésével és a lehetséges kezdés időpontjával, Hock-Ritter Ildikó részére, a "Jelentkezem" gombra kattintva.