Hotel Caramell**** /BÜKI Kft.

Bükfürdői 4 csillagos wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Corporate Sales Representative

Főbb feladatok, munkák:

  • A szálloda konferencia és rendezvény szolgáltatásainak értékesítése
  • Üzleti partnerek felkeresése és a meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Üzleti ajánlatok készítése a MICE lekérésekre, foglalások kezelése, ügyintézése (telefonon és e-mailben)
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése
  • Bejövő hívások fogadása, valamint kimenő hívások indítása
  • Új ügyfelek szerzése
  • Egyéb értékesítéshez kapcsolódó feladatok
  • Rendezvények szervezésében való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen eltöltött legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség, magas szintű szervezőkészség, gyors problémamegoldó képesség, konfliktuskezelés, kiváló prezentációs készség
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Felsőfokú gazdasági/idegenforgalmi végzettség
  • Kitűnő számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint);
  • Önálló és csapatszintű munkavégzési képesség;
  • Folyamatos terhelhetőség;
  • B kategóriás vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hostware rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Ideális munkavégzési feltételek
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, profi csapat
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség és egyéb juttatások
  • Előlépési lehetőség
  • Hosszabb távon 13. havi munkabér

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9740 Bük, Európa út