Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A KPMG Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. A KPMG-hálózat tagvállalatai 152 országban működnek és 189 000 szakembert foglalkoztatnak világszerte.

Corporate Finance Analyst/Associate

Deal Advisory / Corporate Finance szakterület

A világon a legtöbb M&A tranzakciót megvalósító nemzetközi KPMG Corporate Finance hálózat magyar tagjaként corporate finance és M&A tanácsadási részlegünk helyi és régiós pénzintézeteket, közép- és nagyvállalatokat, valamint pénzügyi befektetőket segít cégértékesítési, akvizíciós és finanszírozási projektjeinek megvalósításában. Bővülő csapatunkba olyan junior kollégákat keresünk, akikre hosszú távon számíthatunk a tranzakciók sikere érdekében végzett munkában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MSc szintű végzettség pénzügyi, gazdasági területen
  • Pályakezdők, valamint 0-4 év releváns, tanácsadó cégnél, befektetési vagy kereskedelmi banknál, valamint vállalati M&A osztályon szerzett tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is fogadjuk
  • Kiváló angol és magyar kommunikációs készség, írásban és szóban
  • Nagyfokú önállóság és proaktivitás, hatékony probléma-megoldási képesség
  • Erős analitikus beállítottság ugyanakkor stratégiai, értékesítési szemléletmód
  • Teljesítményorientált, csapatjátékos attitűd

Főbb feladatok, munkák:

  • Különböző cégértékesítési, akvizíciós, finanszírozás szervezési, pénzügyi modellezési és vállalatértékelési projektek elemzői támogatása
  • Tranzakciós folyamatban használt dokumentumok írása (pl. Információs Memorandum, Teaser, Management Prezentáció)
  • Pénzügyi elemzések, piacelemzés és komplex pénzügyi modellek készítése
  • Projektekhez kapcsolódó információk gyűjtése, rendszerezése és elemzése, átvilágítások koordinálása
  • Érdemi hozzájárulás a sokszor igen komplex tranzakciós struktúrák kialakításához
  • Lehetséges befektetők, illetve akvizíciós célpontok azonosítása, piackutatások/company profile-ok készítése
  • Prezentációk és ajánlatok készítése potenciális ügyfelek részére
  • Aktív részvétel ügyféltalálkozókon, tranzakciós tárgyalásokon, illetve különböző corporate finance megbízások megszerzésére irányuló megbeszéléseken
  • Szenior kollégák munkájának folyamatos támogatása

Amit kínálunk:

  • Stabil szakmai háttér, sokszínű, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Különböző szakmai tréningeken való részvétel lehetősége
  • Nyitott, fiatalos szakértői csapat

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk
angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével.

Cégünk az esélyegyenlőség iránt elkötelezett munkáltatóként megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is szívesen fogadja.

© 2017 KPMG Tanácsadó Kft. a magyar jog alapján bejegyzett korlátolt felelősségű társaság, és egyben a független tagtársaságokból álló KPMG-hálózat magyar tagja, amely hálózat a KPMG International Cooperative-hez (“KPMG International”), a Svájci Államszövetség joga alapján bejegyzett jogi személyhez kapcsolódik. Minden jog fenntartva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Corporate Finance Analyst/Associate
  • Rövid pozíció név: elemző
  • Hirdető cég: KPMG Tanácsadó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Különböző cégértékesítési, akvizíciós, finanszírozás szervezési, pénzügyi modellezési és vállalatértékelési projektek elemzői támogatása Tranzakciós folyamatban használt dokumentumok írása (pl. Információs Memorandum, Teaser, Management Prezentáció) Pénzügyi elemzések, piacelemzés és komplex pénzügyi modellek készítése Projektekhez kapcsolódó információk gyűjtése, rendszerezése és elemzése, átvilágítások koordinálása Érdemi hozzájárulás a sokszor igen komplex tranzakciós struktúrák kialakításához Lehetséges befektetők, illetve akvizíciós célpontok azonosítása, piackutatások/company profile-ok készítése Prezentációk és ajánlatok készítése potenciális ügyfelek részére Aktív részvétel ügyféltalálkozókon, tranzakciós tárgyalásokon, illetve különböző corporate finance megbízások megszerzésére irányuló megbeszéléseken Szenior kollégák munkájának folyamatos támogatása
  • Elvárások: MSc szintű végzettség pénzügyi, gazdasági területen Pályakezdők, valamint 0-4 év releváns, tanácsadó cégnél, befektetési vagy kereskedelmi banknál, valamint vállalati M&A osztályon szerzett tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is fogadjuk Kiváló angol és magyar kommunikációs készség, írásban és szóban Nagyfokú önállóság és proaktivitás, hatékony probléma-megoldási képesség Erős analitikus beállítottság ugyanakkor stratégiai, értékesítési szemléletmód Teljesítményorientált, csapatjátékos attitűd
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: KPMG Tanácsadó Kft.>