Corporate Banking trainee

    Ha vonz a bankszektor, és szeretnél Németország egyik legnagyobb bankjának magyar leányvállalatánál dolgozni, ahol innovatív környezetben tapasztalhatod meg, hogy milyen a német vállalati, finanszírozási és ügyfélkapcsolattartási kultúra, akkor itt a lehetőség, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz!

  • Hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, vagy felsőfokú tanulmányaid befejezése óta max. 1 év telt el,
  • Emelt szinten beszélsz angolul (német nyelvtudás előnyt jelent),
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat,
  • Kiválóan kommunikálsz, gyorsan tanulsz,
  • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatást keresel,
  • Szereted az önálló munkavégzést.

Az alábbi feladatokra lesz rálátásod:

    • Vállalati ügyfelekkel kapcsolatos adminisztratív, támogató feladatok Corporate Banking területen.
    • Ügyfélreferensek munkájának segítése, melynek során betekintést nyerhetsz:
      • ügyféladatok gyűjtésébe és rendszerezésébe,
      • aktív és passzív műveletek előkészítésébe,
      • az ügyfelekkel való kapcsolattartásba,
      • piaci adatok gyűjtésébe és elemzésébe,
      • ügyfélakvizíciók előkészítésébe,
      • ügyféltárgyalásokon történő részvételbe.
    • Marketingkommunikációs tevékenységekben való aktív részvétel.

Amit kínálunk:

  • Próbaidő alatt havi bruttó 250.000 Ft alapbér heti 40 órás foglalkoztatás esetén, a próbaidő leteltével bruttó 280.000 Ft alapbér, továbbá cafeteria juttatások,
  • Tapasztalatszerzés és személyes fejlődés vállalatfinanszírozási területen,
  • Támogató környezet, fiatalos és dinamikus csapattal,
  • Gyakornoki programunk 1 éves elfoglaltságot jelent,
  • Példaértékű módon gondoskodunk munkatársaink munka- és életkörülményeiről; ennek elismeréseként bankunk elnyerte a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara „Megbízható Munkaadó 2017-2018” minősítést.

    Kezdés: mihamarabb

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajz kíséretében a 'Jelentkezem' gombra kattintva.