Controlling Support gyakornok – Budapest, XI. kerület (WHC021125) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, XI. kerület

Partnerünk a világ legnagyobb gépgyártója, amely kizárólag a mezőgazdaságra összpontosít. Üzleti központja az Office Gardennél található, Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő területén, a 11. kerületben, a Duna-part közelében. Építsd velünk a jövőt! Globális vezető szerepet töltünk be a mezőgazdasági megoldások tervezésében, gyártásában és forgalmazásában.

Feladatok:

    • Segítségnyújtás a pénzügyi költségvetés és előrejelzés, tények koordinálásában és elkészítésében
    • A hónap végi eredmények elemzése
    • A projektek frissítése az EME régióban
    • Részletes jelentés futtatása az eltérésekkel rendelkező költséghelyekről
    • Ad Hoc jelentések és rendszeres áttekintések készítése a vezetői csapat számára
    • Controlling csapat napi munkájának támogatása

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív; még legalább fél évig)
    • Legalább 6 hónapja folyamatban lévő tanulmányok közgazdaságtani területen (pénzügyi szakirány előnyt jelent)
    • Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
    • Magabiztos Excel tudás (képletek ismerete és használata, PIVOT táblák)
    • Heti minimum 20-24 óra vállalása
    • Az új helyzetekhez és rendszerekhez való alkalmazkodás képessége
    • Képesség önállóan és együttműködően dolgozni
    • Proaktív, precíz, hatékony és megoldásközpontú munkastílus és hozzáállás
    • Jó elemző és problémamegoldó készség
    • Pénzügyi területen szerzett korábbi munkatapasztalat előnyt jelent

Egyéb információ

Dolgozz Te is a LEGJOBB MUNKAHELYEN!

Amit kínálunk

    • Br. 1600 Ft-os órabér
    • Betanulás után lehetőség Home office munkavégzésre
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Modern munkakörnyezet
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő