UTT Europe Kft.
Cégünk magyar tulajdonú ruházati disztribútor társaság, mely meghatározó szerepet tölt be a közép-európai promóciós, munkaruházat nagykereskedelmi piacon. Vállalati kultúránk meghatározó értékei a rugalmasság, a nyitottság, a tanulási hajlandóság, munkaorientáltság és az ügyfélcentrikusság. Az UTT Europe széleskörű számviteli és adózási feladatainak ellátására keres tapasztalattal rendelkező új kollégát az alábbi pozícióba:

Controller

Főbb feladatok, munkák:

    Cégünk pénzügyi területén Controller feladatok ellátása, együttműködve a pénzügyi igazgatóval.
    • részvétel a Társaság controlling rendszerének működtetésében, fejlesztésében
    • a tervezés támogatása, a tervszámok nyomon követése
    • gazdaságossági számítások, elemzések készítése
    • időszaki várhatók készítése
    • területi riportok, elemzések, prezentációk készítése
    • Részvétel a havi rendszeres zárási folyamatokban,
    • Részvétel a tulajdonosok, valamint az Igazgatóság részére készülő jelentések elkészítésében.
    • projektmunkában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • megbízható a szabályok és határidők betartása terén
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • 3-5 éves tapasztalat releváns területen
  • integrált pénzügyi rendszer ismerete
  • haladó Office (Excel, Word) ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett ismeret, analitikus gondolkodás
  • kereskedelmi cégnél szerezett tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, Cafeteria juttatásokkal kiegészítve
  • Fejlődési lehetőség
  • stabil, fejlődő fázisban lévő munkahely
  • jó munkakörülmények, fiatalos csapat és munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Gyár utca 2.