Öntözőrendszerekkel foglalkozó multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Contractor Specialist (Öntözés Telepítői Specialista)

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakmai végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Három-öt éves értékesítési és telepítői tapasztalat ideális esetben az öntözés üzletágban vagy a kapcsolódó területeken
  • Erős kommunikációs készség, üzleti szemlélet
  • Motivált, eredményorientált, proaktív, felelősségteljes személyiség
  • Erős analitikai és számítógépes ismeretek
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Öntözőrendszerek területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, diploma
  • Román vagy Szerb nyelvismeret

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Az értékesítési teljesítmény növelése Magyarországon és a környező országokban
  • Kapcsolat kiépítése a kerti öntözés telepítőkkel, önkormányzatokkal és sportlétesítményekkel.
  • Helyi és regionális programok, képzések sikeres kidolgozása és végrehajtása
  • A közvetlen marketing kommunikációs és képzési tevékenységekhez szükséges telepítői és felhasználói adatbázisok létrehozása.
  • Partnerek folyamatos képzése a megfelelő termékfelhasználásra
  • Részvétel bemutatókon és regionális rendezvényeken
  • Bemutatók, képzések szervezése és végrehajtása a telepítők számára
  • A munkavégzés 50% utazással és külföldi munkavégzéssel is jár

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes bérezés, bónusz rendszer
  • Céges autó, magánhasználatra is
  • Izgalmas, kihívásokkal teli feladatok
  • Magas színvonalú képzések, üzleti találkozók

Munkavégzés helye:

  • Országosan végezhető.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.