MKB Bank Nyrt.
Dinamikusan fejlődő csapatunkba új munkatársakat keresünk MKB Széchenyi Pihenőkártya telefonos ügyintéző pozícióra. Ha fontos számodra a siker, a kreativitás és az elismertség, megvan benned a lendület és szeretnél egy többszörösen TOP 10 Call Center Díj nyertes közösség tagja lenni, jelentkezz!

Contact Center munkatárs – SZÉP kártya ügyfélszolgálat

Feladatok:

  • információ- és segítségnyújtás az MKB SZÉP kártyával kapcsolatos telefonos, esetenként e-mailes megkeresések kapcsán
  • problémamegoldás, adott esetben panaszkezelés
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • magabiztos, motivált személyiség

Előny:

  • ügyfélszolgálaton vagy hivatalos levelezésben szerzett tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás
  • felsőfokú tanulmányok

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás munkavégzés munkanapokon
  • stabil háttér, biztos jövedelem
  • versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • rendszeres belső képzések
  • szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség, karrierút
  • fiatalos, dinamikus csapat, támogató környezet
  • pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Állás, munka területei:

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.