Ha van már minimum 3 év projektvezetői tapasztalatod az építőiparban, mérnökként végeztél, és jól beszélsz angolul akkor ez a Te lehetőséged!

Construction project manager

AMIT KÍNÁLUNK:

  • vonzó kompenzációs csomag + bónusz
  • céges telefon, laptop, gépjármű
  • rugalmas munkaidő

FŐBB FELADATOK:

  • Beruházások és megrendelések teljeskörű koordinációja
  • Tendereztetés, tenderek lebonyolítása,
  • Árajánlatok bekérése, árelemzés
  • Döntéselőkészítés, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Szerződéskötés az alvállalkozókkal, ütemtervek tartása

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú építészmérnöki, építőmérnöki, vagy műszaki végzettség
  • minimum 3 év projektmanagementben szerzett tapasztalat
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • 5-10 év a területen megszerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest