K&H Bank Zrt.

compliance tanácsadó (AML)

Főbb feladatok, munkák:

  • új banki termékek, folyamatok és innovatív fejlesztések  pénzmosás megelőzési szempontból való támogatása;
  • üzleti döntések compliance és pénzmosás megelőzési szempontú támogatása,  monitorozása;
  • pénzmosási szűrőrendszer használata, összetett ügyek vizsgálata;
  • üzleti területek részére önálló tanácsadás, ügyfélazonosítás, befogadás, kockázatok értékelése tekintetében;
  • új pénzügyi és befektetési megoldásokban compliance és pénzmosás megelőzési kockázatok felismerése, és javaslattétel azok kezelésére (elsősorban pénzmosás megelőzési területen);
  • az összes banki folyamat jogszabályi megfelelésből fakadó kockázatainak KBC módszertan szerinti felmérése, monitorozása, kockázatcsökkentő kontrollok kialakítására javaslattétel;
  • a felsővezetés, valamint vezető testületek részére készítendő riportokban való közreműködés;
  • KBC szakértőivel történő kapcsolattartás, részvétel a csoportszintű feladatok elvégzésében, valamint hazai implementálásában;
  • a KBC képzésein való részvétel, valamint a hazai compliance és pénzmosás megelőzési oktatások támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (jogi, illetve közgazdasági felsőfokú végzettség pénzmosás megelőzési banki tapasztalattal);
  • magabiztos angol nyelvtudás;
  • csapatmunka, kiemelkedő szervező- és kommunikációs készség;
  • szakmai igényesség, kiváló probléma megoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • compliance, jogi, csalásmegelőzési vagy működési kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat;
  • kiemelt előnyt jelent pénzmosás megelőzési akár piaci, akár hatósági, akár szabályozói tapasztalat;
  • nemzetközi cégcsoportnál szerzett munkatapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.