Safe Space Kft.

Az Urban Lobby egy közösségi tér, mely 2019-ben nyitotta meg kapuit Budapest szívében. Az (át)utazók számára egy nyugodt oázisként szolgál a belváros forgatagában. Vendégeink professzionális körülmények között dolgozhatnak, tárgyalásokat, megbeszéléseket bonyolíthatnak le egy forró kávé mellett, valamint a gépük indulásáig a csomagjaikat is biztonságban tudhatják automatizált csomagmegőrzőinkben.

Community Manager Assistant

Főbb feladatok, munkák:

    - Az operatív manager munkáját támogatod

    - Támogatod a fejlesztési és háttér folyamatokat

    - A közösségi iroda és csomagmegőrző szolgáltatás zavartalan napi működését biztosítod

    - Vendégek fogadását, kiszolgálását menedzseled, a kiegészítő termékeket értékesíted

    - A vendégeket koordinálod a szolgáltatás igénybevétele során

    - Tárgyalók és közös terek rendben tartását, illetve a készletek feltöltését felügyeled

    - Munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátását végzed

    - Érdeklődők, vendégek kérdéseit megválaszolod személyesen, e-mailen, illetve telefonon keresztül

Az álláshoz tartozó elvárások:

    TE VAGY A MI EMBERÜNK HA

    - Precízen, felelősségteljesen, jól szervezetten végzed a munkád

    - Magadra és környezetedre egyaránt igényes vagy

    - Magabiztosan kezeled a számítógépet (MS Office)

    - Önálló, kitartó és rugalmas vagy

    - Rendszerben gondolkozol

    - Kiváló problémamegoldó készséggel bírsz

    - Jól kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt

    - Fejlődésre, illetve fejlesztésre törekvő szemlélettel rendelkezel

    - Leginkább csapatban érzed jól magad

    - Megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel/vendégekkel

    - Minimum középfokú végzettséged van

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Szereztél tapasztalatot a customer service ágazatban

    - Asszisztensi területen már kipróbáltad magad korábban

    - Beszélsz további idegen nyelveket

Amit kínálunk:

    - Versenyképes juttatást

    - Szakmai fejlődési lehetőséget

    - Hosszú távú munkalehetőséget

    - Elkötelezett, inspiráló, támogató, fiatalos csapatot

    - Barátságos, színvonalas munkahelyi környezetet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Paulay Ede utca 3.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.