Commercial Policy Menedzser

A munkakör célja:

    A lokális kereskedelmi politika folyamatos felülvizsgálata és fejlesztése a versenyképesség növelése érdekében, összhangban a rövid- és hosszútávú üzleti stratégiával és a Vállalat csoport elvárásaival.

Főbb feladatok:

  • A lokális Kereskedelem Politika (diszkontszintek, szolgáltatások) felülvizsgálata és fejlesztése, csatorna és kategória szinten a releváns társosztályok (pénzügy, kereskedelem, jog, végrehajtási- és stratégiai marketing, ellátási lánc) bevonásával, támogatva ezzel az Árbevétel Növelő stratégiát
  • A hivatalos Kereskedelmi Politika éves szintű felülvizsgálata és elkészítése, engedélyeztetése és kommunikálása.
  • Kereskedelem Politika KBI (scorecard) adatainak folyamatos biztosítása és elemzése, valamint akciótervek készítése az eredmények javítása érdekében a havi (BPMS) és negyedéves (RE) üzleti folyamatokba integrálva
  • Éves üzleti terv készítésében aktív részvétel, fókuszálva a Kereskedelem Politika alapelveire, iránymutatásaira (átláthatóság, feddhetetlenség, jogi megfelelőség, helyi kereskedelmi sajátosságok figyelembe vétele, valamit valamiért elv)
  • Új kollégák részére az aktuális kereskedelmi politika ismertetése, valamint a folyamatok zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Részvétel nyomon követő riportok fejlesztésében (Pfp nyomon követés, Központi Raktárra való átállás)

Ideális jelöltünk:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (diploma)
  • Minimum 5 év tapasztalattal rendelkezik a következő területek legalább egyikén: Key Account/Területi értékesítés/Kereskedelmi pénzügyi és legalább 2 éve menedzseri pozíciót tölt be
  • Széleskörű kereskedelmi ismeretekkel rendelkezik, kiválóan ismeri a vállalati stratégiát
  • Magas fokú analitikus, tervezői készségekkel rendelkezik, melyek segítségével képes keresztfunciós projektek vezetésére
  • Erőssége a stakeholder menedzsment, kiváló tárgyalópartner
  • Legalább erős középfokon beszél angolul
  • Magas szinten ismeri az Office programokat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.